Lokationer


Avedøre Idrætscenter

Trædrejerporten 1A, 2650 Hvidovre
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag

Sønderkær - Hal

Kettegaard Allé 2, 2650 Hvidovre
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
Legelørdag 108:30 - 09:30
Legelørdag 209:45 - 10:45
Legesøndag 108:30 - 09:30
Legesøndag 209:45 - 10:45
Røde kinder +11:00 - 12:00
Pigespring 2-M16:00 - 17:15
Pigespring 2-F17:30 - 18:45
Pigespring 2-S11:00 - 12:15
Pigespring 3-T16:00 - 17:30
Pigespring 3-F16:00 - 17:30
Drengespring 6-9 år11:00 - 12:00
Drengespring 9-12 år12:00 - 13:15
Mixspring 117:15 - 18:30
Mixspring 217:30 - 19:00
Junior Mixspring19:00 - 20:30
Sports Acro Begynder 216:00 - 17:00
Sports Acro Konkurrence17:00 - 19:00
16:30 - 19:00
NanoHoldet 116:00 - 17:15
NanoHoldet 217:30 - 18:45
AspirantHoldet 116:00 - 17:30
AspirantHoldet 217:30 - 19:15
TalentHoldet18:00 - 20:15
18:30 - 20:30
Teamgym Micropige fælles16:00 - 18:00
16:00 - 18:00
12:30 - 14:30
Teamgym Minipige fælles 16:00 - 18:30
16:00 - 18:30
15:00 - 17:30
Teamgym Juniorpige18:00 - 20:30
18:00 - 20:30
18:00 - 21:00
Teamgym Seniordame18:00 - 20:30
18:00 - 20:30
18:00 - 21:00
Seniormotion12:15 - 13:30
Fredagsnørderi15:00 - 16:30

Sønderkær - Gymnastiksal

Kettegaard Allé 2, 2650 Hvidovre
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
FamilieGymnastik16:15 - 17:15
Røde kinder med forældre16:15 - 17:15
Røde kinder16:00 - 17:00
GymBasis Mandag16:00 - 17:00
GymBasis Tirsdag17:15 - 18:15
GymBasis Torsdag16:15 - 17:15
Pigespring 1-M17:00 - 18:00
Pigespring 1-O17:15 - 18:15
Pigespring 1-L11:00 - 12:00
Spring Drenge09:45 - 10:45
FamilieAcro08:30 - 09:30
Sports Acro Begynder 117:15 - 18:15
Sports Acro Begynder 209:30 - 10:30

Sønderkær

Kettegaard Allé 2, 2650 Hvidovre
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag

Online

, 0
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag

Sønderkær - Styrkeområde

Kettegaard Allé 2, 2650 Hvidovre
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag

Gungehusskolen

Høvedstensvej 35, 2650 Hvidovre
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag

Sønderkær - Lokale 20

Kettegaard Allé 2, 2650 Hvidovre
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
MGP dans (5-7år)16:15 - 17:00
Mini stars dans (8-10år)17:10 - 17:55
Hip hop girly (11-13år)18:10 - 18:55

Kulturhus Risbjerggaard

Hvidovrevej 241, 2650 Hvidovre
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
Yoga Teen16:00 - 17:00
Yoga Voksen17:15 - 18:15

Sønderkær HAL (Hver 2. lørdag)

Kettegård Alle 2, 2650 Hvidovre
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
Sports Acro Konkurrence10:30 - 13:30

Brøndbyhallen

Brøndby Stadion 10, 2605 Brøndby
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag

Sønderkær - Hal (HVER 4. LØRDAG)

Kettegaard Allé 2, 2650 Hvidovre
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
TalentHoldet12:45 - 15:45